دانشگاه علمی کاربردی شهید رستمی

..

آشنایی با مرکزآموزش علمی کاربردی شهید رستمی :

مرکز آموزش علمی کاربردی شهید رستمی (نزاجا) با فضای آموزشی بالغ بر ۱۵۲۰۰ متر مربع و تجت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی استان فارس در قلب شیراز حد فاصل چهار راه باغ تخت و میدان آزادی روبروی ستاد فرماندهی نیروی انتظامی بنا شده است . این مرکز آموزشی با استعانت از درگاه خداوند متعال و بهره مندی از کارآمدترین کارکنان، شایسته ترین مدیران ، فرهیخته ترین اساتید ودانشجویان با انگیزه در مسیر آموزش و پژوهش کاربردی ، تولید و ترویج علم ،  تربیت نیروی انسانی کارآمد گام های بلندی برداشته  تا نقشی اثر بخش در رشد علمی و فناوری کشورعزیزمان ایران ایفا نماید.

رشته های بدون کنکور مرکز آموزش علمی کاربردی شهید رستمی :
  مقطع کاردانی:
 •  تربیت بدنی پایه آمادگی جسمانی و پایه تیراندازی  
 • کاردانی حرفه ای مدیریت امور دفتری
 • کاردانی حرفه ای امور حفاظت و اطلاعات سازمانی 
 • کاردانی حرفه ای مدیریت امور اداری
 • کاردانی حرفه ای مدیریت لجستیک و زنجیره تامین
 • کاردانی فنی مکانیک خودرو
مقطع کارشناسی :
 • کارشناسی تربیت بدنی _ مربیگری آمادگی جسمانی 
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت دفتری
 • کارشناسی مدیریت سرمایه های انسانی 
 • کارشناسی حرفه ای پدافند غیر عامل 
 • مهندسی فناوری مکانیک خودرو
نحوه ثبت نام و تحصیل در مرکز آموزش علمی کاربردی شهید رستمی :

دانشگاه جامع علمی کاربردی هر ساله در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته براساس سوابق تحصیلی ، دانشجو می پذیرد .

داوطلبان تحصیل در دانشگاه جامع علمی کاربردی می بایست در زمان تعیین شده توسط این دانشگاه ، با مراجعه به سایت سازمان سنجش یا واحد دانشگاهی مورد نظر ، ثبت نام خود را انجام دهند. شما نیز می توانید همواره در طول سال با پیش ثبت نام از طریق همین سایت و یا ثبت نام در زمان مشخص شده در سایت سازمان سنجش تقاضای خود را جهت تحصیل در این مرکز دانشگاهی اعلام فرمایید تا پس از پایش ، مراحل تکمیل ثبت نام صورت پذیرفته و ارائه خدمات به شما آغاز گردد .

+ پیش ثبت نام از طریق سایت مرکز

+ ثبت نام از طریق سایت سازمان سنجش

+ جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما در تماس باشید … 32292742-071

.

شرح مختصری از تاریخچه و سوابق فعالیت های مرکز آموزش علمی کاربردی شهید رستمی :

مرکز علمی کاربردی شهید رستمی نزاجا در سال ۱۳۹۳ در چهارچوب سیاست های کلان ارتش جمهوری اسلامی ایران و وزارت علوم تحقیقات و فناوری با رسالت در امر آموزش، پژوهش، تولید و ترویج علم و تربیت نیروی انسانی کارآمد و فراهم نمودن بستری مناسب جهت یادگیری، تربیت جسمی و روحی کارکنان، فرزندان و خانواده های کارکنان شاغل و بازنشسته نیروهای مسلح مستقر در استان فارس , و سایر سازمان ها و ارگان ها تاسیس و هم اکنون مشغول فعالیت می باشد.

مرکز علمی کاربردی شهید رستمی نزاجا دارای فضای آموزشی بالغ بر ۱۵۲۰۰ متر مربع شامل ۲۰ کلاس به متراژ هر کلاس ۱۱۲ متر ، کارگاه های مکانیک و رایانه با تمام امکانات پیشرفته آموزشی و مدرن ، سالن ها و زمین های ورزشی مجزا با تجهیزات و امکانات به روز و کتابخانه با منابع مرجع و متنوع میباشد. به طور کلی مرکز آموزش علمی کاربردی شهید رستمی نزاجا از امکانات ، تجهیزات و فضای وسیع آموزشی و منحصر به فردی بر خوردار است.

فعالیت مرکز آموزش علمی کاربردی شهید رستمی نزاجا در مهرماه سال ۱۳۹۳ با دو رشته تحصیلی کاردانی شبکه های کامپیوتر و کاردانی مکانیک خودرو با تعداد ۶۰ نفر دانشجو آغاز گردید که به حمدالله در حال حاضر با عنایات فرمانده محترم ارتش و نیروی زمینی و ریاست و کارکنان محترم دانشگاه علمی کاربردی واحد استان فارس و تلاش بی وقفه ریاست و کارکنان این مرکز اکنون با بیش از ۵ رشته در مقطع کاردانی و ۵ رشته در مقطع کارشناسی با تعداد بالغ بر 370 نفر دانشجو به فعالیت های خود ادامه میدهد.

مرکز آموزش علمی کاربردی شهید رستمی نزاجا با دارا بودن کادر و اساتید آموزشی مجرب و کارآزموده وفضای وسیع آموزشی توانایی اجرای کلیه رشته های تحصیلی در مقاطع مختلف و گروه های آموزشی صنعت، خدمات و … را دارد.همچنین این مرکز افتخار این را داشته تا به امروز حدود 400نفر دانشجو در مقاطع و رشته های مختلف دانش آموخته نماید.

.

تجهیزات کارگاهی و آزمایشگاهی مرکز علمی کاربردی شهید رستمی نزاجا:

۱-کارگاه مکانیک خودرو با تمامی امکانات و تجهیزات لازم از جمله موتور کامل ماشین های پژو ، پیکان ، پراید ، گیربکس کامل ماشین های پژو ، پیکان ، پراید ، کلیه ابزارآلات مورد نیاز و وسابل آموزشی و کمک آموزشی

۲- کارگاه رایانه شامل تجهیزات کافی و لازم از جمله سیستم های رایانه – شبکه و غیره

۳- سالن های ورزشی سرپوشیده جهت فوتسال ، والیبال ، بدن سازی ، پینگ پنگ ، ورزش های زورخانه ای ، کشتی و ورزش های رزمی

۴- زمین چمن فوتبال

.

.
امکانات رفاهی و خدماتی مرکز علمی کاربردی شهید رستمی نزاجا :

جذب و بکارگیری اساتید کارآزموده و مجرب و دارای صلاحیت علمی و اخلاقی

بوفه – اتاق استراحت اساتید – سلف سرویس

کتابخانه با کتاب‌های مرجع متنوع

– نمازخانه

 تشکیل کلاس‌ها در عصر جهت رفاه کارمندان و شاغلین

دریافت شهریه بصورت اقساطی جهت کارکنان و شاغلین فضا و امکانات آموزشی به روز ، مدرن و منحصر به فرد

.

افتخارات مرکز در زمینه های پژوهشی، فرهنگی و … :

مرکز آموزش علمی کاربردی شهید رستمی نزاجا در زمینه فعالیت های پژوهشی ، تحقیقات ، علمی و ایجاد بستری مناسب جهت کارآفرینی و کسب مهارت های عملی شغلی و تخصصی نقش بسیار چشم گیری داشته و از اهداف اساسی مرکز میباشد که طراحی و ساخت تعدادی دستگاه های صنعتی (دستگاه برودتی شیکر آنکوباتور ) و …توسط دانشجویان و حضور فعال درنمایشگاه های کارآفرینی و … موید این موضوع میباشد.

شرکت و حضور فعال مرکز آموزش علمی کاربردی شهید رستمی نزاجا و دانشجویان در فعالیت های فرهنگی و دانشجویی و تشکیل کارگاه های مختلف فرهنگی ، سیاسی ، اجتماعی و … در جهت ارتقاء سطح علمی و قدرت تجزیه و تحلیل دانشجویان

.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما در تماس باشید … 32292742-071